Открийте отговори, питайте въпроси, споделете мнение, свържете се с други от Българското Обединено Дрон ОБщество

Форуми " Форуми " ОБЯВИ " Дронове " Продава се дрон DJI mavic mini fly more combo

• Продава се дрон DJI mavic mini fly more combo

Posted by DronesBG on 27.09.2023 22:40
    Здравейте! Продава се дрон DJI mavic mini fly more combo. Използван е изключително малко, летяно е с него 1 час 36 минути. Отлично състояние. Може да добавите и застраховка срещу щети (около 80лв за 1 година, включва до 2 замени) след одобрение от DJI. Изключително лесен за управление. Камера с резолюция 12 мегапиксела и 2.7k 30fps/1080p 60fps при заснемане на клип. Обхват до 4км
    Пълен комплект
    -резервни пропелери (перки)
    -дрон
    -3 батерии (всяка батерия издържа до 30 минути) като батериите са на 1;2;3 цикъла
    -дистанционно
    -кабели за връзка с дистанционното type c, micro usb, lightning (apple, iphone).
    -предпазители за пропелерите (перките)
    -зарядно
    Цена: 580лв

[gallery ids="356,357,358,359,360"]

dafaweb отговори преди 6 месеци, 1 седмица 3 потребители · 2 Replies
  • 2 Replies
  • Жан

Участник
    19.11.2023 14:57

Здравейте,

Интересува ме този дрон. Надявам се, обявата е още валидан.

Не съм професионален фотограф. Имам известни познания за дроновете: използвах един diy от Алиекспрес, но твърде много части по него трябваше да дублирам заради повреди и накрая се отказах заради неоправдани разходи; реших, че е по-добре с тези пари да купувам подаръци на внуците.

Но желанието ми да снимам от високо е голямо и затова Ви пиша. Надявам се дронът да е в състоянието, което описвате. Надявам се да ми отговорите с допълнителна информация за този дрон, което да ме направи по-смел и да направим сделка.

Благодаря предварително

• dafaweb

Модератор
      14.12.2023 12:13

Последвайте линка в описанието, води към оригиналната обява. Поздрави!

Log in to reply.